1.VERİ PAYLAŞIMI

Şahıs veya Tüzel kişi içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek, yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgiler Onlinefatura.com.tr tarafından değerlendirilerek kendi bünyesi içerisinde kampanya, duyurular, özel teklifler benzeri amaçlarla kullanabilir.

2. VERİ GÜVENLİĞİ
Kullanıcılardan derlenen tüm Şahıs veya Tüzel kişi bilgileri, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmaktadır. Yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Onlinefatura.com.tr kullanıcılarından derlediği Şahıs veya Tüzel kişi bilgilerini kullanıcı onayı olmaksızın iradi olarak hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
3. Biz Sizin Güvenliğiniz İçin Ne Yapıyoruz?

Onlinefatura.com.tr web kanalları ile yapmış olduğunuz işlemlerde güvenlik ve gizliliğinizi en yüksek düzeyde tutabilmek için en yeni ve en gelişmiş önlemleri öncelikle sizin için sonrasında kendi markamızın güvenilirliği için sürekli takip ediyor, etkin güvenlik çözümlerini uygulamaya alıyoruz. Ayrıca, Onlinefatura.com.tr web kanalları üzerinden gerçekleştirilen her işlemi kayıt altına alıyor, kişisel bilgilerinizin gizliliğine en üst seviyede uyularak bilgileriniz veri tabanımızda ileride yaşanabilecek her türlü aksaklığa veya dolandırıcılığa karşı mücadele için yedekleniyor ve saklanıyor.

4. Şahıs veya Tüzel Kişi Bilgilerinizin Güvenliği ve Gizliliği

Onlinefatura.com.tr markamıza verdiğiniz tüm bilgiler mevcut yasa ve yönetmeliğin gerektirdiği şekilde en üst seviyede gizli tutulacaktır. Şahıs veya Tüzel kişi bilgilerinizin ne kadar büyük önem taşıdığını ve siz değerli iş ortaklarımız için bu konunun ne kadar hassas olduğunun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde tarafımızdan üçüncü kişilere her ne maksatla olursa olsun, satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır. Ancak Kişisel bilgilerinizin her ne surette olursa olsun üçüncü şahıslar tarafından yasadışı yollarla elde edilmesi halinde Onlinefatura.com.tr sorumluluk kabul etmeyeceği gibi, hukuki anlamda sonuna kadar yanınızda olacaktır.

5. Web Browserlerinizin (Google, Yandex, Mozilla v.s.) Adres Kısmına www.onlinefatura.com.tr Yazarak Giriş

Onlinefatura.com.tr web servisimizi kullanmak istediğinizde web browserinizin (Google, Yandex, Mozilla v.s.) adres kısmına www.onlinefatura.com.tr yazıp, bu sayfadaki İnternet Şubesi linkine tıklamalısınız. Doğrudan giriş yapacağınız adrese ulaştığınız için bu yöntem, phishing (olta) saldırılarına karşı en etkili önlemdi.

Yeni üyelik Kaydı